Kas yra Archyvas?

Pradedu nuo pradžių, nes kelyje šiek tiek paklydau. Nauji tekstai bus publikuojami skiltyje Proza, jei aplankys Mūza, bus ir Poezijos.

Archyve rasite 2017-aisiais lapkričio mėnesį rašytą Dienoraštį. Būčiau rašiusi jį toliau, bet atsirado labai daug komentuojančių, kad šis žanras – pasenęs ir niekam neįdomus. Taip pat jis atimdavo kelias valandas mano dienos. Not sustainable.

Visus DSK įrašus. Kokia privilegija ir laimė buvo juos rašyti! Prisiminti dvidešimtuosius Londone, mintyse vėl pakeliauti po Amsterdamą ir Briuselį. Prisiminti tėviškę… ir kartu vėl atrasti vietą namuose, kaip Londoną kartą pavadino geras draugas Justinas.

Atstumtas leidyklų čia ilsisi ir Literatūrinis Nudizmas. Tekstai rašyti praėjusiame dešimtmetyje, kelionė po prisiminimus. Fragmentiškai fiksuoti išgyvenimai artimi kiekvienam žmogui, ypač jaunam (ir įsimylėjusiam).

Archyve paslėpiau ir Kontempliacijas, bei skiltį tête-à-tête. Jei neturite daug laiko ar nesate linkę įsigilinti, ten rasite trumpas istorijas iš kasdieninio gyvenimo, bei nugirstus one-liners.

Ačiū, kad skaitote.

Published
Categorized as Archyvas

By Marija Djačenko

Rašau. Kartais. Retai. Visada apie tai, kas man rūpi, dažniausiai - apie tai, ko nesuprantu. Ir tik įkvėpta mūzos. Tie, kurie sako, kad mūzos laukti – neverta, rašo už pinigus. O, tai jau – darbas.